قیمت خرید شیرینی نخودچی شکلاتی

قیمت خرید شیرینی نخودچی شکلاتی با توجه به مواد اولیه و میزان آن و نیز کیفیت و طعم شیرینی متغیر است و البته هر چه شیرینی مرغوب تر و سالم باشد قیمت بیشتری خواهد داشت. اگر این شیرینی مستقیما از تولید کنندگان تهیه شود، به علت این که واسطه ای وجود ندارد، قیمت خرید آن بسیار کاهش می یابد.

قیمت خرید شیرینی نخودچی شکلاتی

طرز تهیه شیرینی نخودچی شکلاتی

طرز تهیه شیرینی نخودچی شکلاتی

بیشتر بخوانید: شیرینی نخودچی قنادی

انواع شیرینی نخودچی از شیرینی های بسیار خوشمزه و مقوی و مورد علاقه ایرانیان است که به راحتی در خانه هم می توان آن را تهیه و نوش جان کرد. برای این کار کافی است مواد اولیه ذکر شده در پایین را برای پخت این شیرینی را فراهم کرد:

  • آرد نخودچی
  • هل سبز
  • روغن جامد
  • پودرشکر
  • پودر کاکائو و شکلات سیاه
  • پودر پسته

میزان این مواد باید به تعداد نفرات اندازه گیری شود و کاربرد برخی از مواد مانند پودر پسته و یا کنجد و انواع شکلات و یا میزان آن مانند مقدار هل اختیاری و بنا بر سلیقه افراد است. برای پخت شیرینی روغن و پودرشکر را با هم مخلوط می کنند و خوب به هم می زنند.

سپس باید آردنخودچی و پودرکاکائو و پودرهل را با هم مخلوط و الک کرد و به شکر و روغن اضافه نمود. مواد ترکیب شده را باید خوب ورز داد تا خمیری یکدست به وجود آید و چند ساعت به خمیر اجازه استراحت می دهیم.

بعد از آن با قالب دلخواه خمیر را شمل داده و در فر می گذاریم تا بپزد. سپس شیرینی ها را در شکلات ذوب شده می چرخانیم و روی آن پودر پسته می ریزیم. البته شیرینی نخودچی به روش های مختلف پخته می شود و در برخی روش های پخت نیاز به فر نبوده بلکه باید در یخچال قرار گیرد تا سفت و آماده مصرف شود.

پخش مستقیم شیرینی نخودچی شکلاتی

پخش مستقیم شیرینی نخودچی شکلاتی

بیشتر بخوانید: شیرینی نخودچی ساده

شیرینی نخودچی شکلاتی از شیرینی های خوشمزه و اصیل شهر قزوین است که با کیفیتی برتر و طعمی بی نظیر تولید می شود و توسط مراکز متعدد حضوری و مجازی در کشور عرضه می گردد. از این رو این تولید کنندگان قزوینی و تولید کننده های شیرینی نخودچی تازه خانگی و کارخانه ای در دیگر شهرها خود از اولین و برترین مراکز پخش مستقیم شیرینی نخودچی شکلاتی هستند.

برخی از سایت های اینترنتی با تولید کنندگان صاحب نام در ارتباط بوده و شیرین نخودچی مرغوب را تهیه و به متقاضیان عرضه می دارند و در واقع از دیگر شرکت های پخش شیرینی نخودچی می باشند. از این رو می توان برای خرید شیرینی نخودچی شکلاتی به آنها مراجعه کرد و شیرینی نخودچی درجه یک را با کمترین قیمت سفارش داد، چرا که در خرید مجازی هیچ دلالی وجود ندارد تا باعث افزایش قیمت شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما