استعلام قیمت شیرینی برنجی کیلویی

قیمت شیرینی برنجی کیلویی با توجه به کیفیت و نحوه تولید آن و مواد اولیه می تواند مختلف باشد و شما برای اینکه به قیمت روز این شیرینی دسترسی داشته باشید بهتر است که به سایتهای مجازی فروش آن مراجعه نمائید. قیمت این محصول در کنار کالا در فروشگاه های آنلاین و سایتها درج شده است.

استعلام قیمت شیرینی برنجی کیلویی

طرز تهیه شیرینی برنجی درجه یک

طرز تهیه شیرینی برنجی درجه یک

بیشتر بخوانید: نان برنجی زعفرانی

در این مطلب می خواهیم طرز تهیه شیرینی برنجی درجه یک را به شما ارائه دهیم. این شیرینی مخصوص کرمانشاه است و یک سوغات این استان به شمار می آید و بسیار هم خوش طعم می باشد که با هر نوشیدینی قابل خوردن است و یک میان وعده خوب و مقوی برای افراد خواهد بود.

مواد اولیه برای تولید این برنج شامل این مواد می باشند: 1. آرد برنج 2 . کره 3. گلاب 4. زعفران 5. پودر قند 6. تخم مرغ 7. تخم خرفه 8. سفیده تخم مرغ

در ابتدا به مقداری که می خواهید این شیرینی را تهیه نمائید مواد را آماده می نمائید و کره را روی حرارت قرار داده که آب شود و در حد آب شدن کافی است بعد از آن پودر قند را به آن اضافه کرده و کاملا مخلوط کنید تا به خورد هم شوند. بعد گلاب و زرده و سفیده را نیز به این مایع اضافه نمائید که مخلوط یکنواختی حاصل شود. در این مرحله آرد برنج را کم کم اضافه می کنیم بعد از اینکه خمیر یکدستی ایجاد شد در زعفران آماده شده و دم کشیده آنرا بغلتانید و بگذارید خمیر به مدت 24 ساعت بماند که خود را کاملا بگیرد.

بیشتر بخوانید: شیرینی نخودچی قنادی

در انتها آنرا به هر شکلی که دوست دارید و یا به شکل رایج آن ساخته و روی آن خرفه ریخته و در فر قرار دهید که آماده شوند. این شیرینی یکی از طبیعی ترین شیرینی ها می باشد و برای بدن نیز مناسب است و افراد می توانند از آن در طول روز مصرف داشته باشند و یا آنرا با خود داشته باشند و در مواقع لزوم از شیرینی برنجی بهره مند شوند.

تولید عمده شیرینی برنجی کیلویی

تولید عمده شیرینی برنجی کیلویی

بیشتر بخوانید: شیرینی نخودچی کیلویی

تولید عمده شیرینی برنجی کیلویی توسط مراکز بزرگی مثل کارگاه ها و یا در مساحت بزرگتر به وسیله کارخانه ها انجام می شود و با دستگاه های مجهزی و بهداشتی این شیرینی به تولید می انجامد که تولید کننده خود ممکن است عمده فروشی شیرینی برنجی داشته باشد و به صورت مستقیم این شیرینی را به دست مصرف کننده برساند. برای خرید این شیرینی به هر میزان و در حجم های کیلویی و عمده می توانید به سایت مجازی فروش آن مراجعه کرده و ثبت سفارش بزنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما